preloader

Edukaciniai, lavinamieji šviesos stalai

Kas yra šviesos stalas?

Edukacinio stalo skleidžiama  šviesa sukuria ypatingą įspūdį, paryškina vaizdą. Šilta ir ryški šviesa traukia  vaikus ir suaugusius. Šviesos terapiją galima taikyti ir mokyklinio amžiaus vaikams, kurie iš mokyklos grįžta pavargę, be nuotaikos. Kūrybiniai darbeliai ant šviesos stalo padeda vaikams pakelti nuotaiką, sumažinti depresijos požymius, miego ir jausmų sutrikimus. Taip pat kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.

Kam man reikia edukacinio stalelio?

Ant šviečiančio stalelio galite: dėlioti skirtingų formų ir spalvų popierėlius, rašykite raides, skaičius, žaiskite kinetiniu smėliu, kruopomis, skutimosi putomis ar modelino pagalba kurkite personažus ir erdvines figūras ir t.t Užsiėmimų gausa lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, skiriamas dėmesys detalėms.

Šviečiantis stalas gali pasitarnauti mažiesiems patiekiant maistą. Be abejonės, tai taps įsimintini ir smagūs pietūs. Išties, šviesa, sklindanti iš šio medinio staliuko paverčia magišku viską, kas atsiduria ant jo.

Šviesos stalo priedas, antstalis skirtas žaisti su skysčiais, biriais produktais. Į antstalį įpilama apie 2 l. šilto vandens, ir teptuko ar kito įrankio (rankų ) pagalba  maišomi vandens dažai, o keičiant stalelio šviesos spalva gauname skirtingų tonų ir atspalvio pasakiškus spalvų raštus.  Kai  tik vandenį vaikas palies dažais ar tiesiog sujudins, stalo šviesos nušvis, dar nematytais atspalviais ir sukurs užburiančius pojūčius.

Klientų atsiliepimai

Agnė
Agnė
Read More
Puiki edukacinė priemonė vaikams. Pristatymas greitas. Rekomenduoju 😉
Gintarė
Read More
Nuoširdus Ačiū už puikią priemonę, lavinant vaikus. Stalelis kruopščiai pagamintas, puikiai pritaikytas mažiesiems. Vaikai labai susidomėjo. Bendravimas puikus, pristatymas labai greitais. REKOMENDUOJU 👌
Lina
Lina
Read More
Puiki priemonė kūribingai užimti vaikus.
Renata
Renata
Read More
Unikali, kūrybiškumą skatinanti priemonė, atradusi vietą mūsų namuose ir labai mėgstama vaikų 1-12 metų amžiaus.
Previous
Next

Draugaukime socialiniuose tinkluose

Facebook
© 2022 Medžio karma